close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
فروشگاه اینترنتی سنترکالا centerkalla مرکز کالاها لوازم تجهیزات خانه اشپزخانه شخصی پزشکی اداری با قیمت مناسب و منصفانه - 235

فروشگاه اینترنتی سنترکالا centerkalla مرکز کالاها لوازم تجهیزات خانه اشپزخانه شخصی پزشکی اداری با قیمت مناسب و منصفانه

صفحات جانبی

تماس با ما

همزن میله ای و گوشتکوب برقی بوش Bosch مدل MSM7700

معرفی همزن میله ای و گوشتکوب برقی 7700 بوش

قیمت فعلی : 355000 تومان

 

همزن میله ای و گوشتکوب برقی بوش Bosch مدل MSM7700 با توان 750 وات قابلیت های متنوعی جهت آماده سازی مواد غذایی دارد. طراحی ارگونومیک و دسته ی نرم دستگاه امکان به دست گرفتن آسان دسته را فراهم می کند. دکمه روشن / خاموش گوشتکوب بر روی بدنه واقع است که با فشار دادن آن دستگاه روشن می گردد. ویژگی این دستگاه مجهز بودن آن به انتخابگر سرعت می باشد که امکان تنظیم سرعت های مختلف را فراهم می کند. همچنین این مخلوط کن مجهز به عملکرد توربو می باشد که با فشار دادن دکمه ی مربوطه می توان موتور را با حداکثر توان به کار انداخت. جهت جدا کردن میله ها کافی است دکمه های واقع بر روی بدنه را به طرف داخل فشار دهید تا میله آزاد گردد. 

میله گوشت از جنس استیل ضد زنگ و بسیار مقاوم می باشد که قابلیت خرد کردن یخ را دارا می باشد. میله ی گوشتکوب را می توان داخل لیوان مخصوص آن که به صورت بلند طراحی شده است قرار داد. ظرفیت این لیوان 700 میلی لیتر است. تیغه ی تمام استیل خرد کن بسیار تیز و برنده می باشد. این تیغه در داخل ظرف خردکن قرار می گیرد. از طریق بدنه شفاف ظرف خردکن می توان محتویات آن را در حین خرد شدن مواد مشاهده نمود و بر میزان خرد شدن مواد نظارت داشت. با استفاده از خرد کن می توان موادی مانند شکلات، گردو، سبزی و غیره را خرد کرد. از همزن تمام استیل دستگاه می توان جهت هم زدن خامه، تخم مرغ و مایع کیک و شیرینی استفاده نمود. تمامی قسمت های دستگاه قابل جدا شدن از هم بوده و می توان آنها را بجز موتور در ماشین ظرفشویی شستشو نمود.


اتو بخار 2750 وات 5680 بوش

معرفی اتو بخار 2750 وات 5680 بوش  ، قیمت فعلی : 345000 تومان

 

اتوبخار ۲۴۰۰ وات مدل ۵۶۵۰  بوش  ، قیمت فعلی :295000 تومان 

 

اتوبخار ۲۴۰۰ وات مدل ۵۶۶۰ بوش ،  قیمت فعلی :300000  تومان 

 

اتوبخار ۲۴۰۰ وات مدل ۷۶۲۰ بوش ،  قیمت فعلی :270000 تومان 

 

اتوبخار ۲۴۰۰ وات مدل ۷۶۳۰  بوش  ،  قیمت فعلی : 280000  تومان

 

اتو بخار 2750 وات بوش BOSCH مدل TDA5680 با توان 2300 تا 2750 وات ساخت کشور اسپانیا دستگاهی با قابلیتهای بسیار بالا می باشد. صفحه اتو بخار بوش از جنس پلادیم گلیس می باشد که با حرکت بسیار روان بر روی لباس ها سر می خورد. همچنین این صفحه دارای شبکه خروج بخار زیاد تری نسبت به اتو های معمولی می باشد که جهت بخار دهی بهینه به صورت یک دست بر روی صفحه قرار گرفته اند. از ویژگی های دیگر اتو بخار 2750 بوش، سیستم خاموش شدن می باشد. به یمن مجهز بودن این دستگاه به حسگر کنترل اکتیو ایمنی اتو افزایش یافته است، به این صورت که در هنگام عدم استفاده و دست نزدن به دسته اتو، دستگاه خاموش می شود و به محض تماس مجدد دست با دسته دستگاه مجددأ روشن می شود. از مشخصه های این اتو قابلیت اتوکشی به صورت عمودی است که با استفاده از آن می توان پرده ها، کت و پیراهن های آویزان شده را به راحتی اتو کرد. 

 

میزان بخاردهی اتو بخار بوش به صورت متغیر از 0 تا 40 گرم می باشد که این میزان را میتوان تنظیم نمود. این اتو همچنین مجهز به بخاردهی مضاعف 150 گرم در دقیقه می باشد که می تواند چروک لباس ها و پرده را به سرعت از بین ببرد.اتو بخار بوش دارای قابلیت آب پاشی در نوک اتو می باشد که با فشار دادن دکمه ی روی اتو، آب بر روی لباس پاشیده می شود. از این قابلیت می توان جهت از بین بردن چروک های عمیق لباس ها در هنگام اتوکشی استفاده نمود. مخزن آب دارای درب کشویی است که پس از پر کردن مخزن درب کاملا دهانه مخزن را مسدود می کند و مانع از ریخته شدن آب مخزن به بیرون می شود. اتو بخار بوش مجهز به سیستم ضد رسوب بوده که از رسوب گیری مخزن آب جلوگیری می کند. سیستم ضدنشت اتو از لکه های آب در درجه حرارت های پایین جلوگیری می کند و مانع از لکه شدن لباس ها در حین اتو کردن می شود. طول سیم 2 متری اتو این امکان را به شما می دهد که به راحتی اتوکشی کنید؛ هم چنین قابلیت چرخش 360 درجه سیم از فرسوده شدن آن جلوگیری می کند. 


اتو بخار 2400 وات 2965/80 فیلیپس

معرفی اتو بخار 2400 وات 2965/80 فیلیپس     قیممت فعلی :229000 تومان 

اتوبخار2400 وات  مدل 3740 فیلیپس   قیمت فعلی :258000  تومان

اتوبخار 2400 وات  مدل 2960 فیلیپس   قیمت فعلی : 215000 تومان

اتو بخار 2400 وات فیلیپس Philips مدل GC2965/80 ساخت کشور اندونزی می باشد. کفه استیم گلاید اتو به راحتی بر روی لباس ها می لغزد و چروک ها را از بین می برد. نوک کفه به صورت باریک طراحی شده تا بتوان بین دکمه ها و یقه لباس ها را به سهولت اتو کشید. ظرفیت مخزن آب اتو300 میلی لیتر می باشد که امکان اتوکشی طولانی مدت را فراهم می کند. از طریق بدنه شفاف مخزن می توان میزان آب داخل آن را مشاهد نمود. درب مخزن به راحتی باز می شود و می توان به آسانی مخزن را با آب پر کرد. از ویژگی های این دستگاه به عملکرد ضد چکه اشاره می کنیم که در هنگام پائین بودن درجه حرارت کفه از چکه کردن آب مخزن بر روی لباس ها جلوگیری می کند. در داخل مخزن قرص ضد رسوب قرار دارد که مانع از رسوب آب و مسدود شدن منافذ خروج بخار می گردد. هم چنین در صورت باقی ماندن رسوب در داخل مخزن با استفاده از اسلاید رسوب زادیی واقع بر روی دسته اتو می توان رسوبات باقی مانده را از داخل مخزن خارج کرد تا منافذ خروج بخار باز شده و بخاردهی به راحتی صورت گیرد.

میزان بخاردهی متغیر دستگاه بین 0 تا 40 گرم در دقیقه می باشد. با استفاده از دکمه کشویی بخار می توان میزان بخاردهی را تغییر داد. جهت از بین بردن چروک ها عمیق می توان از قابلیت بخاردهی مضاعف دستگاه استفاده نمود. با فشار دکمه واقع در سمت راست دسته اتو بخاری معادل 130 گرم خارج می گردد. قابلیت بخاردهی مضاعف را می توان در هر دو حالت عمودی و افقی فعال کرد. در صورتی که چروک روی لباس های عمیق باشد می توان از دکمه اسپری استفاده نمود. با فشار این دکمه، آب مخزن بر روی پارچه اسپری شده و موجب مرطوب شدن و اتوکشی بهتر لباس می شود. 

از مزیت های اتو بخار فیلیپس مجهز بودن به قابلیت اتوکشی عمودی است که امکان اتوکشی کت، پیراهن بلند، لباس عروس و پرده های آویزان را فراهم می کند. از مشخصه های اتو بخار فیلیپس مجهز بودن به سیستم خاموشی خودکار می باشد که جهت صرفه جویی در مصرف برق و هم چنین ایمنی بیشتر این سیستم دستگاه را به صورت اتوماتیک خاموش می کند. به این ترتیب هنگامی که اتو به مدت 2 دقیقه در وضعیت افقی یا به مدت 3 دقیقه به صورت عمودی بدون حرکت باقی بماند سیستم خاموشی خودکار اتو را به صورت خودکار خاموش می کند. برای فعال کردن مجدد اتو کافی است آن را حرکت دهید. قابلیت چرخش 360 درجه سیم از پیچ خوردن و فرسوده شدن آن در محل اتصال به بدنه دستگاه جلوگیری می کند و امکان اتوکشی آسان را فراهم می نماید.


سازنده: تفال مدل : FV5350

سازنده: تفال 

مدل : FV350 

توان:2400 

کفه پلادیوم با تمیزی خودکاری 

اتوکشی عمودی

حالت اکو

سیستم ضد رسوب دوگانه

ساخت فرانسه

قیمت فعلی : 279000 تومان 

 

معرفی مشخصات جزئی مشخصات فنی راهنمای استفاده ضمانت مزایا و معایب نظرات سوال درمورد کالا

معرفی اتو بخار 2400 وات 5350 تفال

اتو بخار 2400 وات تفال Tefalمدل FV5350 ساخت کشور فرانسه می باشد. کفه پلادیوم اتو با قابلیت تمیزی خودکار از چسبیدن پرز و کرک لباس ها بر سطح کفه جلوگیری می کند. این کفه به راحتی بر روی لباس ها می لغزد و بهترین نتیجه را در اتو کردن لباس ها نوید می دهد. با استفاده از دکمه ترموستات می توان دمای مناسب را با توجه به نوع لباس تنظیم نمود. تنظیم دکمه ترموستات بسیار آسان می باشد. هم چنین با استفاده از دکمه واقع بر روی دسته اتو می توان میزان بخاردهی دستگاه را در چهار حالت بخاردهی زیاد، حالت اکو، بخاردهی کم و عدم بخاردهی تنظیم نمود. 

اتو بخار تفال دارای قابلیت خروج بخار از قسمت نوک کفه می باشد. به هنگام اتو کردن لباس های خیلی چروک می توان دکمه قرمز رنگ power zone را فشار داد تا از منافذ نوک کفه بخاری برابر با 140 گرم در دقیقه خارج شود. از این قابلیت می توان جهت اتوکشی عمودی لباس های آویزان مانند کت، پیراهن های بلند و پرده ها استفاده نمود. هم چنین با فشار دکمه اسپری واقع بر روی دسته اتو آب مخزن از نوک اتو بر روی لباس ها اسپری می شود که موجب از بین رفتن چروک های عمیق می گردد. 

درب مخزن در قسمت جلویی بدنه واقع شده است که به راحتی باز می شود و می توان به آسانی آب را داخل آن ریخت. از طریق بدنه شفاف مخزن می توان میزان آب داخل آن را مشاهده کرد. توجه داشته باشید که بیش از علامت حداکثر در داخل مخزن آب نریزید. با استفاده از سیستم ضد رسوب دوگانه اتو می توان تمامی رسوبات باقی مانده در مخزن را خارج کرد تا منافذ خروج بخار باز شده بخاردهی به بهترین نحوه انجام گیرد. 

پایه پلاستیکی اتو موجب می شود اتو در حالت قرارگیری به صورت عمودی دارای بیشترین ثبات باشد. به این ترتیب در هنگام کار و داغ بودن کفه می توان اتو را به راحتی در حالت عمودی قرار داد. سیم اتو در محل اتصال به بدنه دارای پوشش پلاستیکی است که در هنگام حرکت اتو از پیچیده شدن سیم به دور بدنه و یا رفتن سیم به زیر کفه جلوگیری می کند و امکان اتوکشی آسان را فراهم می کند. به این ترتیب سیم اتو در اثر استفاده فرسوده نمی شود.


اتو بخار 2400 وات 3720 فیلیپس

 اتو بخار 2400 وات 3720 فیلیپس

قیمت فعلی : 238000تومان

 

اتو بخار 2400 وات فیلیپس PHILIPS مدل GC3720 با توان 2400 وات ساخت کشور اندونزی می باشد. اتو بخار فیلیپس مجهز به سیستم Energy Care می باشد که به صورت خودکار میزان بخار خروجی را با توجه به نیاز تنظیم می کند. در واقع دسته هوشمند اتو در اثر فشار بیشتر موجب تولید بخار بیشتر می گردد تا چین و چروک های عمیق را از بین ببرد. از طرفی زمانی که هیچ گونه فشاری بر دسته وارد نشود سیستم بهینه سازی مصرف انرژی مانع از هدر رفتن بخار شده و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. این اتو مجهز به کفه استیم گلاید می باشد که به راحتی بر روی لباس ها می لغزد. توزیع مناسب منافذ خروج بخار بر روی کفه موجب انتشار یکنواخت بخار بر روی لباس ها می گردد. میزان بخار پیوسته اتو 40 گرم در دقیقه می باشد. این اتو دارای کنترل میزان بخار می باشد که در قسمت جلویی دسته اتو قرار گرفته است و می توان با توجه به نوع پارچه و میزان چروک های روی لباس ها میزان بخار خروجی را تنظیم نمود. همچنین با استفاده از قابلیت بخاردهی مضاعف دستگاه می توان چروک های عمیق لباس ها را از بین برد. میزان بخار مضاعف اتو برابر با 130 گرم در دقیقه می باشد که با فشار دادن دکمه واقع بر روی دسته این عملکرد فعال می شود. برای از بین بردن چروک های عمیق می توان در حین اتوکشی از اسپری آب واقع بر نوک اتو استفاده نمود. 

ظرفیت مخزن اتو 300 میلی لیتر است. دهانه ورودی بزرگ مخزن امکان پر کردن آسان مخزن را فراهم کرده است. جهت پر کردن مخزن کافیست درپوش روی مخزن را برداشته و با استفاده از لیوان آن را پر کنید. همراه اتو لیوان مخصوص پر کردن آب مخزن ارائه شده است. سیستم پر قدرت ضد رسوب اتو از رسوب گرفتن مخزن آب جلوگیری می کند. سیستم ضد چکه اتو بخار از چکه کردن آب بر روی پارچه در صورت پایین بودن دمای کفه جلوگیری می کند. از مشخصات اتو بخار فیلیپس قابلیت اتوکشی عمودی است که امکان اتو کردن لباس های آویزان مانند کت و شلوار، پیراهن شب، لباس عروس و همچنین پرده های آویزان را فراهم می کند. قابلیت چرخش 360 درجه سیم اتو کار کردن با دستگاه را آسان نموده است. همچنین این قابلیت از فرسوده شدن سیم در اثر استفاده جلوگیری می کند. 


ماشین لباسشویی ال جی LG مدل 370NW بدون تسمه 7 کیلویی

معرفی لباسشویی 7کیلویی 370NW ال جی

قیمت فعلی :1807000تومان

 

ماشین لباسشویی ال جی LG مدل 370NW بدون تسمه 7 کیلویی 

ماشین لباسشویی ال جی مدل 307 دارای حداکثر ظرفیت شستشوی 7 کیلوگرم لباس می باشد / این ظرفیت در صورتی که جنس لباس نخی باشد معتبر است و در صورتی که جنس لباس پشمی باشد به حدود 3 کیلوگرم کاهش می یابد. در اصل باید در نظر داشته باشید که جنس البسه ای که در لباسشویی قرار می گیرد هر چه در اثر جذب آب سنگین تر شود حداکثر ظرفیت شستشوی دستگاه نیز کمتر خواهد بود. 

سیستم انتقال نیروی موتور به درام در این دستگاه بدون تسمه Direct drive می باشد . این سیستم یکی از ویژگیهای طراحی لباسشویی های ال جی می باشد که لباسشویی 370NW نیز لحاظ شده است.

دستگاه از نظر تعداد برنامه های شستشو ، عملکرد ضد چروک ، توازن خودکار تقریبا کامل می باشد .حداکثر سرعت خشک کن در این دستگاه 1000 دور در دقیقه می باشد . سرعت خشک کن بر میزان خشک شدن لباسها پس از شستشو تاثیر دارد. 


اجاق گاز 5 شعله تمام استيل اسنوا مدل اورانوس URANUS

معرفی اجاق گاز 5 شعله اورانوس اسنوا

قیمت فعلی :1430000 تومان

 

اجاق گاز 5 شعله تمام استيل اسنوا مدل اورانوس URANUS داراي قطعات ايتاليايي ساخت ايران 

 

توضيحات كالا 

اجاق گاز اسنوا داراي قطعات ايتاليايي بوده و مونتاژ ايران مي باشد . اين اجاق داراي رويه و بدنه تمام استيل است . 

رویه اجاق چدن دارای جوجه گردان و لامپ داخل فر می باشد. 

یکی از امکانات خاص این مدل شعله زمان دار است . این شعله قابلیت برنامه پذیر در زمان خاموش شدن را دارد .

مشخصات كالا 

- 5 شعله 

- ابعاد : عرض 90 * عمق 60 * ارتفاع 83 سانتی متر 

- جنس رويه و بدنه تمام استيل 

- داراي قطعات ايتاليايي 

- داراي جوجه گردان 

- داراي لامپ داخل فر 

- داراي تايمر زمان پخت با دو عملكرد و قابليت خاموش كردن شعله بزرگ پس از اتمام زمان مورد نظر 

- گريل (شعله بالاي فر ) / فرگازي ( شعله پايين فر) 

- داراي ترموكوپل جهت ايمني بيشتر 

- سر شعله SABAF ايتاليا با راندمان بالاي حرارت دهي ، احتراق كامل و توليد حداقل مونوكسيد كربن 

- فندك اتوماتيك SABAF ايتاليا با حداقل ميزان مصرف الكتريسيته و سرعت وقدرت بالا 

- شيرهاي گاز SABAF ايتاليا 

- شعله پخش كن فر و گريل SABAF ( برنرها ) 

- شيشه نشكن و رفلكس درب فر SCHOTT آلمان 

- كليدهاي با دوام ROLD 

- ترموكوپل دقيق و حساس 

- بسته بودن درب فر هنگام روشن بودن گريل با استفاده از سيستم سيركوليشن هوا 

- شيشه رفلكس حرارتي داخل فر

- استفاده از سطوح يك تكه ( صفحه روي اجاق و سيني داخل فر ) 

- استفاده از سر شعله هاي جديد و مدرن كه مانع از سرريز و ورود مواد غذايي به منافذ خروج گاز مي گردد 

- در دسترس بودن و سهولت جابجايي قطعاتي كه لازم است تمييز شود 

- طراحي ارگونوميك منطبق با ويژگي هاي فيزيكي كاربر نرمي و سهولت باز و بسته نمودن درب فر و درب گرمخانه - كنترل پنل شيب دار جهت راحتي استفاده كاربر و جلوگيري از آسيب رساندن بخارهاي چربي خروجي از فر به ولوم ها 

- - نصب رايگان در سراسر كشور 

- داراي 2 سال ضمانت از زمان نصب 


لباسشویی 5 کیلویی 7513 آبسال

لباسشویی 5 کیلویی 7513 آبسال

قیمت فعلی : 1025000تومان

 

لباسشویی 5 کیلویی آبسال Absal مدل AED-7513 امکان شستشوی تمیز و پاکیزه لباس ها را فراهم می کند. دور خشک کن لباسشویی حداکثر 700 دور در دقیقه می باشد که با استفاده از دکمه انتخاب گر دور خشک کن می توان آن را از 0 تا 700 دور در دقیقه تنظیم نمود. لباسشویی آبسال مجهز به 15 برنامه شستشو با درجه حرارتهای مختلف می باشد که متناسب با نوع پارچه و میزان کثیفی لباس ها می توان برنامه شستشوی مناسب را انتخاب نمود. مشخصه لباسشویی آبسال مجهز بودن به چند برنامه ویژه می باشد که به صورت جداگانه با انتخاب دکمه های مربوطه می توان این برنامه ها را فعال نمود. برنامه ضد چروک پس از انجام آخرین مرحله شستشو، آب داخل مخزن تخلیه نشده و لباس ها در داخل آب غوطه ور می مانند. با انتخاب دکمه شستشوی قوی زمان شستشو در برنامه بیشتر می شود. این برنامه برای شستشوی لباس های خیلی چرک و لکه دار مناسب می باشد. با فشردن دکمه اتوکشی آسان لباس ها کمتر چروک می شوند زیرا پس از مرحله خشک کن با چرخش های مخصوص مخزن، از چروکیدگی لباس ها کاسته شده و اتوکشی آن ها آسان می شود. با فشردن دکمه آبکشی اضافی یک مرحله به مراحل آب کشی اضافه می شود. فعال نمودن این دکمه جهت شستشوی لباس هایی با حجم زیاد و یا لباس افرادی که پوست حساسی دارند مناسب می باشد. 

از طریق صفحه نمایشگر واقع بر روی پنل می توان زمان باقی مانده و برنامه شستشوی انتخابی را مشاهده نمود. در طی مراحل شستشو، زمان باقی مانده بر روی صفحه نمایش داده می شود. هر یک از مراحل شستشو ، آبکشی و پایان برنامه در طول کار دستگاه توسط لامپ های ال ای دی نشان داده می شوند. قابلیت قابل توجه دیگر این دستگاه مجهز بودن به دکمه تاخیر در زمان شروع می باشد که این امکان را فراهم می کند تا بتوان زمان شروع به کار دستگاه را برای ساعات آتی تنظیم نمود تا زمان تنظیم شده دستگاه به صورت خودکار شروع به کار نماید. این ویژگی می تواند جهت تنظیم شروع به کار دستگاه در زمان های کاهش مصرف برق مانند نیمه شب مناسب می باشد. از ویژگی های لباسشویی آبسال می توان به مجهز بودن به سیستم عیب یابی خودکار اشاره کرد که در صورت بروز مشکل در لباسشویی این سیستم به صورت خودکار مشکل بوجود آمده را تشخیص می دهد. 

قابلیت باز شدن درب ماشین لباسشویی تا 180 درجه امکان قرار دادن و برداشتن آسان لباس ها را در مخزن فراهم می کند. لباس شویی آبسال مجهز به قفل ایمنی درب می باشد که پس از شروع مراحل شستشو از باز شدن درب در حین عملکرد دستگاه جلوگیری می کند. این لباسشویی هم چنین مجهز به قفل برنامه می باشد که از تغییر سهوی برنامه های شستشو ممانعت می کند. لباسشویی آبسال مجهز به مخزن کامپوزیت مقاوم در برابر پوسیدگی و عایق الکتریسیته می باشد. طراحی مخزن به گونه ای است که متناسب با وزن و نوع لباسها میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی به طور اتوماتیک تنظیم می شود، این مزیت موجب صرفه جویی در مصرف آب و برق می شود .طراحی این ماشین لباسشویی به گونه ای است که از جمع شدن آب اضافی در عمق فواصل لاستیک دور درب جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لاستیک دور درب و تمیزی بیشتر ماشین لباسشویی می شود .رنگ بدنه ماشین لباسشویی الکترواستاتیک می باشد. 


یخچال و فریزر دوقلو ( کنار هم مجزا ) هر کدام با ظرفیت 15 فوت مجموعا 30 فوت مدل NF1560 / HR1560 با فریزر بدون برف

معرفی یخچال فریزر دوقلو 1560 امرسان

قیمت فعلی :2288000 تومان

 

یخچال و فریزر دوقلو ( کنار هم مجزا ) هر کدام با ظرفیت 15 فوت مجموعا 30 فوت مدل NF1560 / HR1560 با فریزر بدون برفک امرسان ساخت ایران

یخچال فریزر های دوقلو فضای بسیار خوبی را از جهت تامین نگهداری و فریزر کردن در اختیار شما قرار می دهند. این مدل از یخچال فریزر کنار هم ( دوقلو ) دارای یخچال و فریزر مجزا بوده و صرفا جهت زیبایی بیشتر در کنار هم قرار می گیرند. این مجزا بودن چندین برتری نسبت به مدلها متصل یا مدلهای بالا و پایین دارد. 

1_ حمل و نقل دو دستگاه مجزا راحت تر است 

2 _ امکان قرار دادن دستگاهها در دو فضا ( در صورت وجود محدودیت ) وجود دارد.

3 _ در صورت خراب شدن صرفا یک بخش ( یخچال یا فریزر ) از کار می افتد.و این دو از نظرکارکرد به هم ارتباطی ندارند.

4_ فضای کافی برای نگهداری مواد فریزری و مواد تازه در یخچال تامین می شود.

5 _ ارتفاع مناسب یخچال و فریزر امکان استفاده بهینه از همه فضا را ممکن می سازد.


یخچال فریزر دو قلو بوش Bosch مدل GSN36VW30/KSN36VW30

معرفی یخچال فریزر دوقلو 36VW30 بوش

 

قیمت فعلی : 6190000 تومان

 

یخچال فریزر دو قلو بوش Bosch مدل GSN36VW30/KSN36VW30 با رده انرژی ++ محصولی با کیفیت و ساخت کشور آلمان می باشد. این مجموعه شامل یخچال و فریزر جداگانه می باشد که در کنار هم قرار می گیرند. جدا بودن محفظه یخچال و فریرز حمل دستگاه را آسان تر می نماید. هم چنین در صورت نبود فضای کافی در آشپزخانه می توان یخچال و فریزر را به صورت جدا از هم در محل های جداگانه قرار داد. محفظه یخچال مجهز به هشت کشو می باشد که شامل هفت طبقه شیشه ای و یک محفظه جهت قرار دادن میوه و سبزیجات می باشد. هم چنین در محفظه یخچال جا بطری فلزی تعبیه شده است که می توان بطری های مختلف را در این قسمت قرار داد. درب یخچال دارای پنج قفسه جهت قرار دادن بطری و قوطی های کوچک می باشد. بر روی قسمت بالایی یخچال دکمه تنظیم دما تعبیه شده است. 

 

حجم کلی فریزر 237 لیتر می باشد. فریزر بوش دارای هفت کشو شامل دو طبقه شیشه ای درب دار و پنج کشو جهت قرار دادن مواد غذایی منجمد می باشد. دو کشوی بزرگ فریزر امکان قرار دادن مواد غذایی حجیم را جهت انجماد فراهم می کنند. از طریق بدنه شفاف کشوها می توان به راحتی مواد داخل آن ها را مشاهده نموده و مواد مورد نیاز را بدون نیاز به جستجو و اتلاف دما به سهولت پیدا کرد. در صورت قطع برق محفظه فریزر مواد غذایی را تا 19 ساعت بعد هم چنان در دمای انجماد نگه داری می کند.


یخچال فریزر دوقلو مدل SRF-40W سینجر ارسال ونصب رایگان

معرفی یخچال فریزر دوقلو 32 فوت 40 سینجر

قیمت فعلی :3280000 تومان

ارسال(حمل و نقل) رایگان تهران و شهرستان

صرفه جویی در مصرف انرژی (دارای گرید A اروپا)

مدل ساید بای ساید (اروپایی)

مجهز به یخسازنیمه اتوماتیک

مجهز به آبسرد کن

صد در صد نوفراست

دارای برد الکترونیکی دیجیتال با قابلیت تنظیم و نمایش دمای مجزا جهت یخچال و فریزر

دارای دو محفظه جداگانه جهت نگهداری میوه و سبزیجات

حجم بالای یخچال و فریزر

          مجهز به روشنایی LED

          دارای سیستم کنترل هوشمند

           ابعاد: W650*D670*H1790

           رنگبندی: سفید، سیلور، چرمییخچال فریزر 4 درب بلومبرگ Blomberg مدل KQD 1360 E

 یخچال فریزر 4درب سفید 1360 بلومبرگ    ،  قیمت فعلی :6500000تومان

یخچال فریزر4درب استیل 1360 بلومبرگ      ،   قیمت فعلی :6600000 تومان

یخچال فریزر 4 درب بلومبرگ Blomberg مدل KQD 1360 E 

یخچال و فریزر بلومبرگ دارای رتبه A در مصرف انرژی است . این دستگاه دارای دو درب در قسمت یخچال و دو درب در قسمت فریزر است . این کار علاوه بر امکان تقسیم بندی بهتر فضا ، بدلیل باز شدن بخش کوچکتری از دستگاه میزان کمتر سرما خارج شده و مصرف انرژی کمتر شود.

سیستم های در این یخچال فریزر تعبیه شده که موجب حفظ بهتر و طولانی تر مواد غذایی می شود . از جمله پوشش سیلور hygION یون نقره ، فیلتر ضد باکتری و تکنولوژی آیونایز کردن هوا . این موارد موجب از بین رفتن بوی داخل یخچال و دوام بیشتر میوه و سبزیجات خواهد شد . 

یکی از بخشهایی که در این دستگاه قابل توجه است محفظه نگهداری گوشت بصورت تازه در دمای 0 تا 3 درجه است . این محفظه برای نگهداری کوتاه مدت گوشت تا زمان طبخ ویا قرار دادن گوشت فریز شده جهت یخ زدایی و نگهداری در دمای مناسب تا زمان پخت کاربرد دارد. 

این دستگاه در قسمت فریزر دارای 5 محفظه بزرگ و یک محفظه کوچک می باشد این نوع تقسیم بندی به امکان نگهداری بهتر و دسته بندی شده تر مواد غذایی و گوشت کمک می کند.


یخچال فریزر بلومبرگ Blomberg مدل KND 9920 PD

 یخچال فریزر 9920 بلومبرگ

قیمت فعلی : 3645000تومان

 

یخچال فریزر بلومبرگ Blomberg مدل KND 9920 PD ، با دو کشوی فریزری در پایین، مواد غذایی شما را تازه و خنک نگه داری می کند. یخچال فریزر بلومبرگ به صورت آبریزدار می باشد؛ بنابراین می توانید بدون نیاز به باز کردن درب یخچال، که باعث اتلاف انرژی می گردد، لیوان تان را با آب سرد داخل آبسرد کن پر کنید. رده ی انرژی یخچال فریزر بلومبرگ A+ می باشد که 10 درصد کمتر از استاندارد رده انرژی A انرژی کمتری مصرف می کند؛ بنابراین موجب صرفه جویی در هزینه و حفظ محیط زیست می شود. قفسه های شیشه ای این مدل از یخچال فریزر، از نوعی شیشه فشرده بسیار مقاوم ساخته شده اند. شیشه ای بودن آن ها از ریختن ونفوذ غذا به قفسات پایین تر جلوگیری کرده و نظافت آن ها نیز آسان تر می باشد. کشوهای کاملآ شفاف سبزیجات در یخچال فریزر، به شما امکان مشاهده محتویات آن ها بدون نیاز به باز کردن کشو می دهند. درب یخچال فریرز بلومبرگ با چندین قفسه با دسته های کرومی، جای کافی و مناسبی برای نگهداری شیشه و بطری فراهم می کنند. 

مدل 9920 یخچال فریزر بلومبرگ از تکنولوژی ضدبرفک بهره مند می باشد. در این حالت سیستم چند سویه جریان هوا، دمای داخل یخچال را ثابت و یکنواخت نگه می دارد تا غذا قابل نگه داری در هر قسمت دلخواه یخچال باشد و میوه و سبزیجات طراوت خود را به مدت طولانی تری حفظ نمایند و بوی نا مطبوع از محیط حذف گردد. یخچال فریزر بدون برفک همواره محیط را سرد و خشک نگه داشته و از تشکیل یخ یا باکتری در فریزر جلوگیری می کند. یخچال فریزر 9920 بلومبرگ مجهز به فن آوری منطقه آبی می باشد. فن آوری نور آبی منحصربفرد بلومبرگ باعث می شود میوه ها و سبزیجات به فرآیند فتوسنتز ادامه دهند. منطقه آبی دارای چراغ مخصوصی با نور آبی است که برای رشد گیاهان بسیار ضروری است. یخچال بلومبرگ با تأمین مداوم اشعه آبی رنگ مقادیر ویتامین میوه و سبزیجات را افزایش می دهد، به طوری که می توانید برای مدت طولانی تر میوه و سبزیجات تازه داشته باشید.


یخچال فریزر سفید ال جی LG مدل 3027 با رده انرژی A

 یخچال فریزر 3027 سفید ال جی

قیمت فعلی :3350000تومان

 

یخچال فریزر سفید ال جی LG مدل 3027 با رده انرژی A دارای ظرفیت 710 لیتر می باشد. یخچال فریزر ال جی مجهز به فیلتر بهداشتی Hygiene fresh است. این فیلتر از چهار قسمت تشکیل شده که شامل فیلتر 4 لایه جهت از بین بردن غبار، قارچ، باکتری و بوی نامطبوع، فن، کانال مکش هوای داخل یخچال جهت تصفیه هوا و فیلتر با پوششCT1789 می باشد. این فیلتر باکتری های داخل یخچال را از بین برده و هوای تازه را برای مواد غذایی فراهم می کند. هنگامی که غذای گرم داخل یخچال ال جی قرار می گیرد، یخچال هوای سرد را خیلی سریع به تمامی قسمت ها می رساند و مواد غذایی درون یخچال را سرد می کند. از ویژگی های دیگر یخچال ال جی مجهز بودن آن به سیستم سه بعدی سرمایش است. هوای سرد از طریق حفره هایی که در دیواره و بدنه و طبقات روی درب یخچال قرار گرفته دمیده شده و باعث ایجاد دمای یکسان در همه جای یخچال می شود.

یخچال و فریزر 3027 ال جی مجهز به محفظه مخصوص برای نگهداری مواد غذایی جداگانه در دمای مطلوب می باشد. این محفظه دارای پوشش جلویی است که موجب ایجاد یک فضای جداگانه برای حفظ دمایی سردتر از بقیه قفسه های یخچال می گردد. علاوه بر این محفظه نگهداری مواد غذایی دارای حداقل نوسان دمایی است تا مواد غذایی را تازه تر و طولانی تر نگهداری کند. 

یخچال 3027 ال جی دارای طبقات شیشه ای نشکن می باشد که می توان ظروف سنگین را به راحتی بر روی آن ها قرار داد. یخچال فریزر ال جی دارای کنترل لمسی مجهز به نمایشگر دیجیتالی است که با استفاده از آن به راحتی می توان عملکرد مورد نظر را انتخاب نمود. از قابلیت های دیگر یخچال – فریزر ال جی، وجود لاستیک دور درب ضد باکتری است، با افزودن ماده ضد باکتری ارگانیک در لاستیک دور درب، از تکثیر کپک ها جلوگیری می شود. یخچال فریزر ال جی همچنین مجهز به زنگ اخطار باز بودن درب می باشد که در صورت باز بودن طولانی مدت درب، زنگ اخطار به صدا در می آید. با فشار دادن دکمه قفل کودک، تنظیمات داده شده دیگر تغییر نمی کند. در این مدل فریز دارای دو طبقه مجزا می باشد که می توان مواد غذایی را در دو طبقه قرار داد. این فریزر دارای قابلیت انجماد سریع می باشد.


یخچال فریزر 20 فوت سفید سینجر Singer مدل SC 45W

یخچال فریزر 20 فوت 45 سفید سینجر      قیمت فعلی :1660000تومان

یخچال فریزر 20فوت 45 استیل سینجر       قیمت فعلی : 1660000 تومان

یخچال فریزر 20 فوت سفید سینجر Singer مدل SC 45W با رده ی انرژی A به صورت فریزر پایین طراحی شده است. باز کردن زیاد درب یخچال باعث خارج شدن گاز مبرد داخل آن شده و میزان مصرف انرژی را افزایش می دهد. یخچال فریزر 45 مجهز به آب ریز دار بر روی درب یخچال می باشد که نیاز به باز کردن زیاد درب یخچال را رفع می کند. مخزن آب به گونه ای طراحی شده است که می توان به راحتی آن را خارج نموده و با آب پر کرد. 

یخچال فریزر ، فریزر پایین سینجر صد در صد بدون برفک است. با وجود سیستم نو فراست دیگر نیازی به صرف وقت جهت برفک زدایی از یخچال و فریزر نیست. نمایش تعبیه شده بر روی درب یخچال اطلاعات مربوط به دمای یخچال و فریزر را نمایش می دهد. همچنین با استفاده از دکمه های اطراف نمایشگر می توان دمای یخچال و فریزر را تنظیم نمود. یخچال فریزر سینجر مجهز به سیستم کنترل هوشمند می باشد. یخچال سینجر دارای دو محفظه مجزا جهت نگهداری میوه و سبزیجات می باشد. روشنایی فضای داخلی یخچال توسط لامپ ال ای دی تأمین می گردد. فیلتر کربن اکتیو یخچال سینجر باکتری های موجود در مواد غذایی را از بین برده و محیط داخلی یخچال را کاملأ بهداشتی می نماید؛ بدین ترتیب می توان مواد غذایی مانند میوه ها به مدت بیشتری داخل یخچال نگهداری نمود. فریزر45 سینجر صد در صد نو فراست بوده و دارای 3 کشو جهت نگهداری مواد غذایی منجمد می باشد. یخچال فریزر سینجر دارای دستگیره های متحرک است که در هنگام شستشو و جابجایی می توان دستگیره ها را از بدنه جدا نمود. 


یخچال فریزر الکترواستیل 27فوت Electro steel مدل ES27 با طراحی زیبا

یخچال فریزر 27 الکترواستیل

قیمت فعلی 1690000 تومان

یخچال فریزر الکترواستیل Electro steel مدل ES27 با طراحی مدرن و امروزی برای خانواده های ایرانی ساخته شده است. یخچال فریزر الکترواستیل صد در صد نوفراست می باشد؛ بنابراین دیگر نیازی به تمیز کردن برفک داخل فریزر نیست. از مشخصات منحصر بفرد این یخچال فریزر مجهز بودن آن به فیلتر نانو سیلور است که باعث از بین رفتن باکتری های موجود در مواد غذایی داخل یخچال می باشد. همچنین لاستیک آنتی باکتری و خار دار دور درب یخچال هر گونه باکتری موجود در داخل یخچال را از بین می برد. 

از ویژگی های قابل توجه یخچال فریزر الکترواستیل دارا بودن آبسرد کن شفاف است، بنابراین برای دسترسی به آب سرد یخچال دیگر نیاری به باز و بسته کردن درب یخچال و اتلاف انرژی نمی باشد. یخچال الکترواستیل دارای دو قفسه مخصوص نگه داری میوه و سبزیجات و4 طبقه طرح کریستال با قابلیت جابجایی می باشد. این یخچال همچنین دارای محفظه لبنیات می باشد که می توان شیر، کره و پنیر را در این قسمت قرار داد. یخچال 27 الکترواستیل مجهز به 6 قفسه نگه دارنده در است. جریان هوای خنک چندگانه در یخچال هوای مطبوع و خنک داخل یخچال را فراهم می کند. در هنگام مسافرت می توان یخچال را در حالت مسافرت قرار داد تا دستگاه برق کمتری مصرف کند. فریزر الکترواستیل دارای 3 کشو جهت نگهداری مواد غذایی منجمد است. 


ديکشنري آنلاين